• z 2
  • z 2
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Plecaki do szkoły

Plecaki szkolne możesz nosić nie tylko na zajęcia lekcyjne! To również modny i nieodzowny dodatek do miejskich stylizacji. Każda osoba, która chociaż trochę śledzi trendy, ma minimum jeden plecak w swojej garderobie! Lubisz monochromatyzm i stonowane barwy? A może wolisz militarny look i kolory ziemi w połączeniu z czernią? Plecak będzie pasował do wielu stylistyk, nie bój się eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

Postawa to podstawa

Plecaki są idealne do szkoły i na uczelnię. Klasyczne, z usztywnianymi plecami i wieloma przegródkami, pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Dodatkowo są funkcjonalne i odciążają Twoje plecy (kręgosłup będzie bardzo wdzięczny!). Podczas wyboru i zakupów weź pod uwagę swój wzrost i maksymalne obciążanie, które będziesz nosić na swoich barkach. Pamiętaj, że plecaki są niezawodne nie tylko w szkole, ale i w terenie!

Plecaki – worki

Supermodny dodatek do wielu stylizacji? To musi być plecak – worek! Możesz wybierać spośród modeli gładkich, jednokolorowych, z widocznym, dużym wielkoformatowym nadrukiem lub w drobny wzór. Marki? Niemało, przejrzyj propozycje od Umbro, Lotto, Nike, O’Neill, K1X lub adidasa.