• z 3
  • z 3
Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Plecaki szkolne

Pierwszy dzwonek dla rodzica? Gdy wakacje nieubłaganie dobiegają końca, a w sklepach zaczynają pojawiać się zeszyty i przybory do pisania. Czas na kompletowanie szkolnej wyprawki! Lista rzeczy do kupienia może ciągnąć się bez końca, jednak na pierwszym miejscu niezmiennie pojawi się… plecak szkolny. 

Trwałość i jakość plecaków szkolnych

Większość z nas nie kupuje go co rok, dlatego warto zastanowić się nad jakością wykonania. Plecaki szkolne z supermarketów czy sieciówek pozostawiają w tej kwestii wiele do życzenia. Jeśli jednak chcesz, by wybrany przez was plecak posłużył przez kilka szkolnych sezonów, to koniecznie przejrzyj ofertę marek sportowych. Tu jakość wykonania, która ostatecznie przekłada się na komfort noszenia oraz trwałość, jest priorytetem, dlatego z pewnością się nie zawiedziesz. Tworzywa o wzmożonej wytrzymałości, często wodoodporne, szyte przy pomocy grubych i trwałych nici to standard, który sprawi, że nawet przy codziennym użytkowaniu, plecak przetrwa wszystko!

Jak się spakować?

Porządne pakowanie to niejednokrotnie wielkie wyzwanie dla rodzica i dla dziecka. Plecak szkolny służy przecież nie tylko na co dzień, ale także podczas wycieczek. Książki i zeszyty, strój sportowy na WF, drugie śniadanie w specjalnym pojemniku czy coś do picia - każdy uczeń potrzebuje w swoim plecaku sporo miejsca na niezbędne wyposażenie. Dlatego warto stawiać na funkcjonalne rozwiązania! Wybierając plecaki szkolne adidas, Nike, Reebok czy Vans, masz gwarancję, że zmieści się w nich wszystko, co potrzebne, a dodatkowo będzie odpowiednio poukładane. Pojemność i pakowność plecaka to kwestie, których nie można pominąć przy decyzji dotyczącej plecaka szkolnego dla naszego dziecka!

Design ma znaczenie

Każdy rodzic musi wiedzieć, że dobry plecak, to też ładny plecak. Jest to jedno z tych akcesoriów, które nasze dziecko będzie nosić codziennie przez okrągły rok, dlatego wygląd plecaka musi być zgodny z jego gustem! Naprzeciw potrzebom dzieci i nastolatków wychodzą marki sportowe, które znają się na kolorach i wzorach jak nikt! Dziewczyny pokochają plecaki szkolne Vans czy adidas w pastelowych barwach. A dla chłopaków brandy sportowe przygotowały kultowe modele plecaków w czerni i granacie, zdobione ciekawymi grafikami, które podkreślą indywidualny styl!

Supermodny dodatek do wielu stylizacji? To musi być plecak - worek! Możesz wybierać spośród modeli gładkich, jednokolorowych, z widocznym, dużym wielkoformatowym nadrukiem lub w drobny wzór. Marki? Niemało, przejrzyj propozycje od Umbro, Lotto, Nike, O’Neill, K1X lub adidasa.