Portfele sportowe

Portfel to istotny element twojego życia. Pomyśl ile razy dziennie go wyciągasz? Ile ważnych dokumentów, sentymentalnych pamiątek, zdjęć i biletów w nim nosisz? Jeśli jesteś fanem sportowego, luźnego stylu, to wybierz jeden z portfeli sportowych z naszej oferty.

Pojemne i wygodne

Portfele sportowe, w odróżnieniu od smart casualowych i eleganckich, skórzanych modeli, najczęściej wykonane są z materiału lub tworzywa sztucznego. Są lekkie, wytrzymałe i pojemne. Najczęściej spotykane są portfele zapinane na wygodny rzep, dzięki czemu szybko można dostać się do wnętrza. Dużo mniejszych i większych kieszonek i zakamarków pozwoli utrzymać w portfelu porządek i podzielić zawartość na różne sekcje (dokumenty, monety, banknoty osobno).

Tanio i markowo

Co proponujemy w kategorii portfele sportowe? Propozycje marek, takich jak: Roxy, O’Neill, Confront, Converse, Nike, Umbro, w doskonałej cenie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno monochromatyczne modele, jak i takie w modne wzory: geometryczne, kwiaty, kropki. Niektóre portfele dedykowane są kobietom (pastelowe, w dziewczęce printy), ale większość to uniseksowe, uniwersalne opcje dla każdego.