Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Środki pielęgnacyjne do butów

Markowe buty mogą być inwestycją na lata. Co zrobić, żeby służyły Ci jak najdłużej i wyglądały dobrze nawet po wielu miesiącach intensywnego używania? Podstawą jest regularna pielęgnacja oraz impregnacja. Na takie okazje przedstawiamy szereg środków z oferty naszego sklepu. Ciesz się intensywnym kolorem butów oraz nienagannym wyglądem. W końcu buty, podobnie jak dłonie, to nasza wizytówka!

Po pierwsze pielęgnacja

Wystarczy prosta analogia – o swoją skórę dbasz starannie i każdego dnia. Tak samo postępuj ze skórzanymi butami: regularne mycie, suszenie oraz konserwacja to klucz do sukcesu. Jeśli Twoje buty są zakurzone lub zabłocone to od razu usuń uporczywe zabrudzenia. Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa, że buty po czyszczeniu pozostaną w idealnym stanie, jak w dniu zakupu. Do utrzymania obuwia w czystości i zachowania intensywności koloru służą profesjonalne środki pielęgnacyjne do butów. Szampon, pianka czyszcząca, odświeżacz koloru i szczoteczka do usuwania zabrudzeń - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Impregnaty do butów

Nie zabrakło również produktów do impregnacji. Na czym polega ten zabieg? Otóż po nałożeniu na suche i czyste buty takiego preparatu nie będą one przemakać. Dodatkowo zmniejsza się ryzyko zabrudzeń, a trwałość materiału zostaje przedłużona. Podsumowując: przejdziesz suchą stopą nawet w najbardziej deszczowy dzień, a dodatkowo żywotność obuwia zostanie wydłużona. Impregnatory w naszej ofercie są w formie wygodnego spreju – łatwo równomiernie nałożyć go na but, a przy tym nie pobrudzić sobie rąk.