Płatności, dostawa i czas realizacji zamówień

 

 
Koszty dostawy

 • Za produkty zamówione w Butysportowe.pl klient może zapłacić gotówką przy odbiorze paczki od kuriera lub przez system płatności on-line.
 • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień równych lub przekraczających kwotę 200zł! Promocja trwa do odwołania.
  Szczególy w regulaminie »
 • 9,90 zł dla zamówień do paczkomatów InPost opłaconych on-line (DotPay)
 • 9,90 zł dla zamówień opłaconych on-line (DotPay) oraz przelewem zwykłym (odnotowanie płatności w przypadku przelewu zwykłego może potrwać do 2-3 dni roboczych)
 • 14,90 zł dla zamówień płatnych za pobraniem (w tym podstawowy koszt transportu 9,90 + 5 zł za płatność przy odbiorze)
 • Uwaga, w przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione towary mogą być przesłane do klienta w więcej niż jednej przesyłce! W sytuacji, gdy to klient pokrywa koszty dostawy, jest on obciążany wyłącznie  kosztami za jedną przesyłkę.

 
Dostawa i formy płatności

Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL oraz firmy InPost.
Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie Butysportowe.pl:

 • przesyłka za pobraniem - płatne przy odbiorze (klient powinien posiadać odliczoną kwotę).
 • płatność on-line (DotPay) - kartą kredytową, e-przelewem, przelewem zwykłym. W przypadku przesyłek do paczkomatów InPost jedyną możliwą opcją płatności jest przelew online za pośrednictwem DotPay.

 


 
Czas realizacji zamówień

 • Większość zamówień dostarczanych jest w przeciągu 1-6 dni roboczych od ich potwierdzenia. W wyjątkowych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 7 dni roboczych.
 • Przesyłki doręczane są w dni robocze w godzinach 8-18.

Informacje dodatkowe
Operatorem płatności elektronicznych w sklepie ButySportowe.pl jest DotPay.
Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.


W przypadku formy płatności za pobraniem, Klient zapłaci „do ręki” kurierowi, w momencie odbierania przesyłki. Klientów prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty i o uprzedzenie np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.
Prosimy pamiętać, że pracownik firmy kurierskiej  wydając paczkę, może poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, prawo jazdy). W przypadku nieobecności Klienta pod podanym adresem, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście.
Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie ButySportowe.pl można podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dot. np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).

Zapraszamy również do składania zamówień telefonicznych. Obsługa sklepu służy pomocą m.in. w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru a także w samym procesie składania zamówienia. Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00 oraz w soboty od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!