Sandały męskie

Lubisz czuć się wygodnie i komfortowo, nawet kiedy termometr za oknem wskazuje ponad 30 stopni na plusie? Twoje stopy będą wdzięczne, jeśli postawisz wtedy na sandały. Męskie modele to propozycja nawet dla najbardziej konserwatywnych. Czasy, kiedy odkryte, męskie stopy w sandałach lub japonkach były rzadkością, już dawno minęły. Dziś modny mężczyzna nosi sandały i inne odkryte buty na wiele okazji.

Markowe sandały męskie

Na ButySportowe.pl każdy fan wygody znajdzie propozycje sandałów męskich, które będą odpowiadać jego potrzebom i gustom. Modele o sportowym charakterze sprawdzą się w najgorętsze dni w roku, do sportowych lub codziennych, luźnych stylizacji. Propozycje jakich marek znajdziesz w naszej ofercie? Modele Umbro, Feewear, adidas, Timberland i Nike.

Jak nosić męskie sandały?

Męskie sandały nie są tak proste w ograniu ich w stylizacji jak na przykład buty sportowe. Jeśli masz problem ze skomponowaniem męskiego zestawu z takim modelem butów w roli głównej, to już spieszymy z pomocą. Przedstawiamy 3 pomysły na stylizacje.

Jak nie nosić męskich sandałów?

Istnieje szereg zasad i reguł dotyczących noszenia sandałów, ale minimum drugie tyle obejmują zakazy. Pierwszym i bezwzględnym są zabronione skarpetki do sandałów. Projektanci czołowych domów mody, takich jak Prada czy Versace, próbowali rozpowszechnić ten trend, jednak pomysł nie udało się przeforsować (na całe szczęście!). Czego jeszcze unikać? Nie noś sandałów męskich do szerokich spodni – zaburzysz proporcje swojej sylwetki i optycznie skrócisz i pogrubisz swoje nogi.