Automatycznie ładowanie kolejnej strony...

Dresy

Razem lub osobno? Wszystko zależy od twojej wyobraźni! Komplety dresowe stanowią zestaw, ale z drugiej strony to osobne, indywidualne części, z których stworzysz niezliczoną liczbę stylizacji. Spodnie dresowe już od dawna nosi się nie tylko na siłownię.

Możesz swobodnie założyć je do zwykłej, codziennej stylizacji. Szczególnie szary model cieszy się ogromną popularnością – zarówno w damskim jak i męskim wariancie. Z bluzą z kapturem sytuacja jest identyczna – dawno przestała być tylko obowiązkowym elementem na trening.

Markowo

W sklepie ButySportowe.pl znajdziesz dresy popularnych i cenionych marek: adidas i Lotto. O pierwszym brandzie nie trzeba wiele pisać – buty i odzież z trzema paskami na stale wpisały się do kanonu mody ulicznej i treningowej. Z kolei marka Lotto od początków istnienia jest silnie związana z jedną dyscypliną – mianowicie tenisem. Wybitna polska reprezentantka Agnieszka Radwańska jest twarzą (i nogami) odzieży i akcesoriów Lotto. To gwarancja, że komplety dresowe tego brandu to mistrzowski wybór!