Nie znaleziono produktów spełniających warunki wyszukiwania.

Koszule

Niezależnie od tego, jak wygląda twój codzienny styl, czy nosisz się na sportowo, czy też elegancko, dobrej jakości koszula przyda się w każdej szafie. Możesz zakładać ją na różne sposoby i tworzyć z jej udziałem fantastyczne stylizacje.

Jak ją wybrać i jak ją nosić?

Podstawą przy wyborze odpowiedniej koszuli jest oczywiście określenie jej charakteru. Są przecież koszule bardziej oficjalne, z reguły gładkie, bez kieszonek, ale też takie w stylu semi elegant albo bardziej casualowe. Odpowiedz sobie na pytanie, czy masz zamiar nosić ją na co dzień, czy też wyłącznie na większe okazje, a to, jej potencjalny wygląd wyłoni się sam. W codziennych stylizacjach świetnie sprawdzają się koszule w kratę, popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Możesz nosić taką koszulę do dżinsów, chinosów, ale też w roli bluzy nałożonej na efektowny t-shirt. Bardziej eleganckie, gładkie koszule wymagają też odpowiedniego towarzystwa. Są to z reguły spodnie na kant lub ołówkowa spódnica. Ogromnym plusem jest fakt, że nie musisz zastanawiać się nad jakością, ponieważ oferta wszystkich dobrych, znanych marek opiera się w głównej mierze na wysokogatunkowych materiałach, które są przewiewne i nie pozwolą ci się spocić.

Kolorowa, pastelowa, w kratę, w paski lub gładka – wybierz tą, która dopasuje się do twojego stylu i będzie podstawą do tworzenia ciekawych zestawów.