Polary

Przyjęło się, że polarowa bluza to niezbędnik wszystkich wyjeżdżających w góry. Jednak w codziennych stylizacjach jakiś czas temu przestała być używana. Na szczęście dzisiejsze polary nie mają nic wspólnego z turystycznym designem sprzed dwudziestu lat. Dziś to świetny styl, który sprawdzi się zarówno na wycieczce, jak i na co dzień!

Bluza dla zmarzluchów

Jeśli należysz do tych osób, które zimą nakładają na siebie dziesięć warstw, a wiosną i latem w chłodne wieczory marzną równie mocno, to polar zdecydowanie jest dla ciebie. Bluzy z tego materiału od lat cieszą się ogromną popularnością, głównie ze względu na to, że są najcieplejsze spośród wszystkich innych. Dlatego tak chętnie zabieramy je w góry, gdzie różnice temperatur pomiędzy startem a metą są bardzo odczuwalne. Polary przez lata nie były jednak zbyt stylowe. Z reguły sportowe, bardzo oszczędne w formie i w takich zestawieniach kolorystycznych, które niekoniecznie cieszyły oko. Wszystko zmienia się za sprawą znanych marek jak np. Lotto, które tworzą dziś cuda z polaru!

Jeśli chcesz, by było ci ciepło, ale zależy ci na dobrym wyglądzie, to polar sprawdzi się idealnie w obydwu przypadkach. Warto w niego zainwestować nie tylko wtedy, gdy wybieramy się w góry. Nigdy w końcu nie wiadomo, kiedy może się przydać!