Sukienki

Lubisz nosić się modnie i komfortowo? Sprawdź sukienki w naszym asortymencie. Dziewczęca kolorystyka, dopasowane kroje i udana mieszanka materiałów naturalnych i sztucznych najlepiej spiszą się podczas różnego rodzaju aktywności. Sukienki od sportowych marek to gwarancja swobody ruchów i bezpieczeństwa na treningu.

Rodzaje sukienek

Sukienki tenisowe mają wszyte spodenki, dzięki temu unikniesz wpadki na korcie. Są tak uszyte, że będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ale jest też cała, niemała grupa asortymentu, który spisze się w różnych sytuacjach. Spacer po plaży, impreza w klubie, baza wygodnej, miejskiej stylizacji? Dowolność jest ogromna. Niektóre modele sukienek są wyposażone w kaptur – wystarczy do nich dobrać lekkie, sportowe buty i jesteś gotowa do wyjścia.

Z zielonego kortu

Lotto to marka najczęściej wybierana przez topowych i nagradzanych tenisistów. Wśród nich jest nasz skarb narodowy – Agnieszka Radwańska. Sukienki z tenisowej kolekcji tego brandu to opcja na zielony kort. Możesz nosić się jak nasza polska tenisistka, bo propozycje Lotto znajdziesz w ofercie sklepu ButySportowe.pl.